Site Haritası

NEDEN BİZ ?
    TECRÜBE
  • Tuğra Bilişim, web tasarım tecrübesiyle estetik, teknik tasarım bilgi ve becerilerinin tamamını yapılan web sitelerine aktararak müşterinin isteklerinin eksisksiz yapılmasına özen gösterir. İnternette web siteleri yaratıcılık yeteneklerinin sergilendiği bir alandır. Kurumsal müşterilerine kaliteli web tasarım çözümleri sunan firmamız gerekli bütün birikimlere uzman kadrosuyla sahiptir. Tuğra Bilişim web tabanlı yazılım alanındada ileri seviyede tecrübeli personellere sahip bir ekibi vardır.Hızla gelişen teknolojiyi aynı hızla takip ederek yapılan web tasarım projelerinin nasıl yapılacağını, nelere ihtiyaç duyulacağını önemle inceleyerek ve bilerek uygulanması sağlar. Web yazılım, web tasarı, sanal mağaza ve e ticaret uygulamalarını büyük bir ustalıkla biriktirdiğimiz bütün deneyimi aktararak hazırlarız.
  • İNOVATİF
  • Tuğra Bilişim internet üzerinden yapılmak istenen bütün kampanyalar, ürün tanıtımları, web tasarımlar, grafik tasarımlar ve web yazılım projelerini benzersiz bir şekilde , aynı zamanda estetik olarak dizayn etmek için sıfırdan çalışmaya başlar. Birbirinden tamamen farklı çalışılmış web tasarım ve web yazılım projelerini istekler doğrultusunda geliştirerek ortaya çıkardığı işle gurur duyulmasını hedef edinmiştir. Bunu başaran firmamız bu sayede kurumsal müşterilerinin kendi sekörlerinde, internet pazarında lider duruma gelmelerini kolaylaştırarak onların büyümesine katkı sağlamaktadır. Web sitelerinde inovatif tasarımlar estetikle birleştiren firmamız her geçen gün daha fazla sektöre ve iş koluna hitap etmektedir.
  • TEKNOLOJİ
  • Tuğra Bilişim, web tasarım ve web yazılım alanındaki uzmanlığı ile teknolojiyi takip ederek zamanın iyi projelerini gerçekleştirmek için durmadan araştırıp günün şartlarını baz alarak en iyisini üretmeye özen gösterir. Bütün sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için her işletmeyi etkileyecek projelerini en yeni teknoloji ile birleştirir.
  • GÜVEN VE KALİTE
  • Tuğra Bilişim herzaman yaptığı projelerinde kalite, güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bunun sonucunda da bütün çalışmalarını bu yönde yapmıştır. Alınan projelerin gerçeklerin dışına çıkmadan doğru analiz ederek müşterinin güvenini sarsmadan yapılabilecekleri anlatarak projelerimizi fikir aşamasından , yayım aşamasına kadar takip ederiz.