Hakkımızda

Tuğra Bilişim 2006 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda web tasarım ve bilgisayar teknik servisi/şatışı alanlarında hizmet veren firmamız 2007 yılında bilgisayar teknik servis/satışını bırakarak web tasarım , yazılım ve grafik tasarım alanlarında uzmanlaşarak hizmet vermeye devam edip müşteri portföyünü genişletmiştir. 2010 yılından sonra ağırlıklı olarak özel yazılım projeleri gerçekleştiren firmamız ,bir çok kobi ve büyük ölçekli firmanın sorunlarına çözüm getirmiştir.

Tuğra Bilişim; konusunda uzman ekibiyle , co-location serverlarıyla , fotoğraf stüdyosuyla , profesyonel ve son teknoloji ekipmanlarıyla zaman içerisinde ekibini ve teknolojik olanaklarını genişleterek müşterilerine  profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

2017 yılı itibariyle Tuğra Bilişim Web tasarım , Grafik Tasarım , Yazılım , E-Ticaret  , Özel Yazılım , Domain-Hosting ,  Profesyonel Fotoğraf Çekimi , Kurumsal Kimlik , Google Adwords , hizmet alanlarında yurt içinde ve yurt dışında  800’e yakın firmaya hizmet  vermiş ve inovatif çözümler getirmiştir.

11 yıllık tecrübemizle uzman ekibimizle , doğru kişilere , kaliteli hizmet verebilmek dileğiyle...