E-TİCARET


E-Ticaret web projeleri Tuğra Bilişim olarak bizim ve kadromuzun en çok önem verdiği projelerdir. Kurumsal müşterilerimizin büyük beklentiler ile istedikleri e-ticaret sitelerinin çok iyi olması, eksiksiz ve zamanın getirdiği bütün teknolojik yeniliklerin ,  e-ticaret projelerinde yer alması için çok ince ve hatasız çalışılması tek amacımızdır. Bu sepeple büyük bir dikkat ve büyük bir özenle çalışırız.

Bir e-ticaret projesinde yazılım dilinin kodlaması çok önemli olduğu gibi web tasarım kısmıda çok önemlidir. Web tasarım kullanıcıların rahat anlayabildiği, kullanımı kolay, bir ürün satın almak istediklerinde saatlerce uğraşmadan ve hemen sonuç alabildikleri şekilde dizayn edilir.

Yazılım ekibimiz sizin istekleriniz neticesinde projeyi en baştan kodlayabildiği gibi , ihtiyaçlarınıza göre dünyanın kabul ettiği en güvenilir hazır e-ticaret platformu Magento E-Commerce altyapısıylada ihtiyaçlarınıza en hızlı ,en verimli ve en ekonomik şekilde karşılayabilmektedir.

E-Ticaret web projelerinde profesyonelliği ön planda tutan, estetik görünüme önem veren ve iyi derecede güvenlik hizmeti sağlayan firmamız yeni eticaret yazılımları ve projeleri için durmadan büyük önem vererek çalışmakta, yeni projeleri beklemektedir.