Bursa Yazılım

Tuğra Bilişim Yazılım
Tuğra Bilişim olarak, gerek mevcut, gerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek,operasyonel işleri dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır.Bu misyonu gerçekleştirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güncel teknolojileri kullanarak çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Tuğra Bilişim, kurumların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz eder. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu sistem ve uygulamaları optimum düzeyde geliştirir. Bu görevi alanında uzman ekipler ile gerçekleştirir.

PROJELENDİRME

Tuğra bilişim olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapılacak çözümleri belirleriz. Bu çözümler doğrultusunda da kullanılacak en doğru yazılım diline ve yazılım mimarisine karar veririz.

TASARIM

Tuğra bilişim olarak oluşturulacak yazılımlar için kullanılabilecek en uygun arayüzü , gerekli analizleri yaparak müşterilerimiz için tasarlarız.


YAZILIM

Tasarımı bitmiş olan uygulamanın , yazılım dili belirlendikten sonra gerekli kodlama çalışmalarını uzman ekiplerimiz en profesyonel şekilde tamamlar.

TESTLER ve YAYIMLAMA

Projesini tamamlanmış olan uygulamanın, gerekli tüm testlerini , mühendis ekiplerimizce gerçekleştirerek , son kullanıcıya sorunsuz ve tam profesyonel bir hizmet sunarız.

Müşteri Talepleri

Yazılımlarımızın temel amacı müşterilerimizin problemlerine çözüm sunmak ve gereksinimlerini karşılamak olduğu düşüncesindeyiz bu aşamanın projenin temelini oluşturduğu görüyoruz. Müşterilerimizin istekleri, uygulanabilirlik, donanım yeterlilikleri, süre ve maliyet konuları detaylı şekilde değerlendiriyoruz.

Planlama

Projelerimize başlamadan önce kullanıcı istekleri de dikkate alınarak proje gereksinimleri belirleriz. Projenin başlangıcından sonuçlandırılmasına kadar ki sürede izlenecek yol ve yöntemler ile donanım maliyeti, personel iş bölümü, proje yöneticilerimizin öngörü ve seçimleri, proje adımlarının sürece dağıtılması gibi unsurları değerlendiririz.

Tasarım

Proje planlamasından oluşan sonuçlar ve gereklilikler doğrultusunda tasarım aşaması başlatılır.Tasarım işlemleri sırasında siz değerli müşterilerimiz ile toplantılar yapar , ortak çıkan fikirleri , tasarıma yansıtırız. .Bu şekilde en iyi ve en kullanışlı yazılımı yapmayı planlarız.

Çözümleme (Kodlama)

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra, yazılım ekibimiz tarafından planlar doğrultusunda müşterimizin istediği yerine getirilir. Tuğra Bilişim olarak , Müşterinin istediği amacı elde etmesini yazılımda yada uygulamada sağlarız. Bu süre içerisinde proje , program ekibimiz tarafından birden fazla teste tabi tutulur ve testler sonucunda yazılım müşterilerimizin ön gösterimine hazır hale getirilir ve yazılım sonuçlanır.

MASAÜSTÜ / WEB / MOBİL YAZILIM

WEB YAZILIM?

İş süreçlerini kısaltan ve şirket verimliliğini arttıran yazılımlardır. Performans Değerlendirme yazılımları, proje yönetim sistemleri, teklif yönetim sistemleri, ik sistemleri gibi çeşitli görevleri olan yazılımlardır. Bu tür yazılımlar şirket ihtiyaçlarına göre masaüstü yazılım veya mobil uygulama olarak geliştirilebilmektir.

Web yazılım geliştirme avantajları;

Şirket ihtiyaçlarına uygun ve esnek çözümler ile iş süreçlerinizi değiştirmeden hızlı kullanım kolaylığı sağlar. Kaynakların daha verimli kullanılmasını , gereksinim duyulan diğer sistemler ile entegrasyonu PC, Mac, Tablet ve mobil gibi farklı platformlarda çalışabilme Sonradan çıkabilecek ihtiyaçlara cevap verebilme İhtiyaçlara özel raporlar geliştirebilmesini sağlar.


MOBİL YAZILIM / UYUMLULUK


Müşterilerimiz için geliştirdiğimiz web siteleri responsive, duyarlı / uyumlu web tasarım, yani tablet ve mobil cihazlarda iyi bir deneyim sunan web siteleridir. Buda sitenize giriş yapan kullanıcıların sürekliliğini ve istediği cihazdan bağlanabilirliğini getiriyor.

ANDROID Android telefonlarda kullanılabilen uygulamalar(application) geliştiriyor ve bunları Google Playstore'da yayımlıyoruz. ve bunları Playstore da yayınlıyoruz.
IOS IOS için istekleriniz doğrultusunda ölçümler yapıp ios uygulamaları geliştiriyoruz ve bunları App store da yayınlıyoruz.
WINDOWS Windows için uygulamalar geliş tirip bunları Windows App storeda yayınlıyoruz.