Bursa Web Tasarım

Neden Web Tasarım ?

Kurumsal web siteniz; firmanızın geçmişini, ürünlerini, hizmetlerini ve üretimini sergileyeceğiniz sanal bir tanıtım aracıdır. Web siteniz daha çok internet dünyasındaki kurumsal kimliğiniz olacaktır. Buradaki asıl amaç internet dünyasında, sektörünüzün lideri olmanızı sağlamaktır. Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorları aracılığı ile kullanıcılar sektörünüz ile ilgili hedeflediğiniz kelimeleri aradıklarında karşılarına web sitenizin çıkmasını sağlayacak olan çalışmaların yapılması kısa sürede çok daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır

İletişim

Bizi Tercih Edenler

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Optimizasyonu

Sosyal Medya için hedef kitlenizi harekete geçiren içerikler üretip haftanın belirli gün ve saatlerinde paylaşımını yaparak. Şirketinizin sosyal medya bilinirliğini arttırıyoruz.

Yönetim Paneli

Web sitenizin içeriğinde istediğiniz değişiklikleri yapabileceğiniz bir altyapı kuruyoruz.

Dil Desteği

Web sitenizi istediğiniz dillerde yayınlamanızı sağlıyoruz. İsterseniz anlaşmalı tercümanlarımızdan faydalanarak web sitenizin çevirisini biz yapıyoruz.

Cross Browser Uyumluluk

Web sitenizin tüm tarayıcılarda uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz

İstatistik ve Raporlama

Sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların hangi şehir, hangiülke, hangicihaz, hangi anahtar kelimeleri kullanarak ziyaret ettiğini inceleyerek daha verimli bir içerik hazırlamanızı sağlıyoruz.

Özel Entegrasyon

Crm ,ERP , Muhasaebe Yazılımı gibi 3. Parti yazılımlarınız ile web sitenizi entegre ediyoruz.