Bursa Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Hakkında ?

Mobil cihaz kullanımının tam gaz arttığı son yıllarda hedef kitlesine ulaşmayı amaçlayan büyük firmalar kadar küçük işletmeler de mobil uygulamalar ile ilgileniyor.

Günümüzde masaüstü cihazlardan internette gezme yerini, mobil cihazlara bıraktığı artık bilinen bir gerçek. Yapılan bir araştırma dünya genelinde mobil cihazlardan internete giriş oranının son 1 yılda %85 ülkemizde ise %95 oranında artış gösterdiğini belirtti.

Mobil uygulamalar üzerinden müşterilerinize doğrudan iletişim kurabilir, kampanya ve duyurulardan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.Özellikle üretici firmaların müşterileriyle ürün, stok bilgilerini paylaştıkları masaüstü yazılımları mobil uygulamalarla entegre hale getirip müşterilerine datalarını hızlı bir şekilde sunabilmelerine olanak sağlayarak bu yazılımların cebemize kadar girebilmesi mobil uygulamaların ne kadar etkili ve faydalı olduğunun da bir göstergesidir.Markaların müşteri ile olan ilişkilerini güçlendirmesi için bu oldukça önemlidir.

İletişim

Size özel mobil uygulama application oluşturuyoruz.

RESPONSIVE TASARIMLAR Tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan mobil uygulamalar, modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu tasarımlar oluşturuyoruz.
ERGONOMİK SİSTEMLER Java, Objective C, Cordova, Node JS gibi yazılım dilleri arasından projenize uygun olanı belirliyor ve yüksek performanslı yazılımlar geliştiriyoruz.
ÇOKLU PLATFORMSize özel oluşturduğumuz Mobil App. Tüm platformlarda sorunsuz çalışmaktadır.
YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER Yeni mobil teknolojileri yakından takip ediyor, projelerinizi ve uygulamalarınızı sizin için en yeni teknolojiler ile donatıyoruz.
EĞİTİM DESTEĞİ Şirket içi çözümlerde uyum sürecini hızlandırmak amacıyla size özel eğitimler düzenliyoruz.
GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAKLARI Güçlü iş ortaklarımızın çözüm sağlayıcı mekanizmalarından projeye katkısı olacak şekilde yararlanıyoruz.
ANDROID Android telefonlarda kullanılabilen uygulamalar(application) geliştiriyor ve bunları Google Playstore'da yayımlıyoruz. ve bunları Playstore da yayınlıyoruz.
IOS IOS için istekleriniz doğrultusunda ölçümler yapıp ios uygulamaları geliştiriyoruz ve bunları App store da yayımlıyoruz.
WINDOWSWindows için uygulamalar geliştirip bunları Windows App store da yayımlıyoruz.

BİLGİSAYAR
TABLET
TELEFON
Size özel geliştirdiğimiz web siteleri, responsive, her ekrana duyarlı / uyumlu, tablet ve mobil cihazlarda iyi bir deneyim sunar.
Bu sayede web siteniz ve mobil uygulamanız tüm platformlarda her saniye erişilebilir durumda olur.

Sizin için projelendiryoruz, tasarlıyoruz ve yayınlıyoruz.


Mobil Uygulama Çalışmalarımız