Bursa E-Ticaret

E-Ticaret ?

E ticaret web siteleri internet üzerinden güvenli bir şekilde satış yapmanızı sağlayan , yurt içinde ve yurt dışında ticaret hacminizi genişleten , 7/24 online açık mağaza anlayışıyla hizmet veren , internetten yönetilebilen , mobil ticaret , güvenli ödeme işlemleri , sipariş takibi ve yönetimi , online pazarlama , ürün tasarımı ve yönetimi modülleri bulunan firmanızın elektronik ticaret yapmasına imkan sağlayan sistemlerdir.

İletişim

Bizi Tercih Edenler

Ürün / Kategori Yönetimi

E ticaret Sitenizde sınırsız sayıda ürün ve kategori ekleyebilir, ürünlerinizi dilediğiniz gibi ilişkilendirerek yönetebilir ve internetten satışa sunabilirsiniz.

Sipariş / Kargo Yönetimi

E ticaret paketinde siparişlerinizi kolayca yönetebilir ve müşterinize siparişleri sigortalı bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Google reklamlarınızın veya diğer reklamlarınızın satış verimliliklerini ölçümleyebilir / raporlayabilir ,satış stratejilerini buna göre belirleyebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş Sistemi

E ticaret Magento altyapınız ile internet mağazanızın güvenliğinden emin olabilirsiniz. Tüm veriler şifreli bir şekilde ve güvenle saklanır. Böylece müşterilerinize alışverişte güven verebilirsiniz.

Ödeme Yöntemi Seçenekleri

Hazır E-ticaret Paketi ile Kredi Kartı, Havale / EFT, Mail Order , Kapıda Kredi Kartı, Kapıda Nakit, Özel Ödeme sistemi, PayPal ve PayU olmak üzere bir çok farklı ödeme seçeneği sunabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

E ticaret web yazılımınız ile ; üyelerinize / bayilerinize kendi hesaplarını kolayca görüntüleyebilir, sipariş durumlarını, parapuan ve hediye çeklerini takip imkanı sunabilirsiniz.

Kampanya ve İndirim Yönetimi

Hazır E Ticaret Paketi ile müşteri gurubunu seçerek , ürün bazlı, ödeme yöntemine göre veya genel kampanyalar hazırlayabilir , indirimler belirleyerek ve bunları günlük , haftalık , aylık olarak planlayabilirsiniz.